Ve čtvrtek 3. září 2020 v 16:00 hodin proběhne ve školce informační schůzka pro školní rok 2020/2021.

CO DÍTĚ POTŘEBUJE DO MŠ

DO TŘÍDY

• pohodlné oblečení dle počasí – nejlépe tričko bez knoflíků (pro snadné oblékání, vyhrnování rukávů při mytí), tepláky nebo punčocháče
  • papuče s pevnou patou, v žádném případě nazouváky ani obuv značky crocs
  • pyžamo s našitými poutky

NA ZAHRADU

• teplákovou soupravu, kraťasy, starší boty, v zimě oteplovačky a bundu

NA VYCHÁZKU

Na vycházku nosí děti oblečení, ve kterém ráno přišly do MŠ. Do skříňky dejte dítěti pláštěnku k celoročnímu využívání. Děti budou chodit na vycházky i za mírného deště.

PŘI VOLBĚ OBLEČENÍ SE ŘIĎTE AKTUÁLNÍM POČASÍM A VOLTE JEJ TAKOVÉ, U KTERÉHO VÁM NEBUDE VADIT UŠPINĚNÍ. DÁVEJTE DĚTEM OBLEČENÍ, KTERÉ SI SAMY DOKÁŽÍ OBLÉCT (BEZ PŘEZEK, PÁSKŮ A KNOFLÍKŮ).

Do skříňky v šatně dejte v igelitové tašce náhradní oblečení (spodní prádlo, tričko, punčocháče  apod.)

Fixem na textil vše označte – děti si oblečení často vůbec nepoznají a nevědí, které oblečení je na zahradu apod.

Na pití přineste plastový hrnek – podepsaný nesmývatelným fixem

2 x ročně vybíráme celé balení:

• toaletního papíru
  • papírových kapesníků
  • papírových ubrousků ke stolování

Na základě rozhodnutí zřizovatele a po dohodě s řediteli jednotlivých mateřských škol na území města Kyjova a Bohuslavic

je provoz mateřských škol obnoven.

Zákonný zástupce bude povinen se před prvním vstupem seznámit s mimořádnými opatřeními MŠ a podepsat:

S ohledem na aktuální situaci nejsou plánovány žádné společné akce.

UPOZORŇUJEME RODIČE dětí naší MŠ, aby nejpozději do 20.3.2020 sdělili, zda bude jejich dítě navštěvovat MŠ o hlavních prázdninách! (děti zaměstnaných rodičů bez možnosti čerpání řádné dovolené). Kdo dosud nestihl, může své dítě přihlásit na e-mailu:msborsovska@seznam.cz

PRÁZDNINOVÝ  PROVOZ  MATEŘSKÝCH  ŠKOL – přihlašování dětí

Vhledem k nastalé situaci nahlašujte zájem o prázdninový provoz ve své mateřské škole i v ostatních mateřských školách elektronicky.

V žádosti uveďte příjmení a jméno, datum narození, bydliště, termín docházky a MŠ, kterou navštěvuje.

Po ukončení karantény a znovuotevření MŠ v Kyjově,

v určeném termínu doručíte potvrzený evidenční list od dětské lékařky a zaplatíte školné!

Mateřská škola Nádražní

ms.nadraznikyjov@seznam.cz

Mateřská škola Střed

stred.ms@seznam.cz